Kuracje na włosy

Rekonstrukcja Joico K-Pak

Zabieg rekonstrukcji włosów JOICO K-PAK

Przeznaczony jest do każdego typu włosów. Kuracja jest szczególnie polecana w przypadku, gdy włosy są:

  • zniszczone i osłabione
  • łamliwe, kruszące i rozdwajające się
  • puszące
  • silnie przesuszone i wymagające nawilżenia
  • farbowane i rozjaśniane
  • wysoko porowate

Więcej o zabiegu ….

Botoks na włosy

Zabieg regenerujący FANOLA BOTUGEN HAIR SYSTEM BOTOLIFE.

Idealny do włosów suchych, łamliwych, puszących się i zniszczonych. Wzbogacony w kompleks Botolife, Keratynę i Kwas Hialuronowy. Uszczelnia łuski włosa umożliwiając wewnętrzną odbudowę. Zapobiega plątaniu się włosów, nadaje im sprężystość, jedwabiste wygładzenie oraz pełny kształt . Więcej o zabiegu ….

Zabieg keratynowy odbudowujący z wykorzystaniem pielęgnicy

Kuracja odbudowująca Dream Repair Artego.

Odbudowująca kuracja Dream Repair powstała z myślą o włosach zniszczonych i pozbawionych połysku. Dzięki niej są one wyraźnie gęstsze, łatwiej się rozczesują i są niezwykle przyjemne w dotyku. Kosmetyki zawierają keratynę, która zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Znajdują się w niej naturalne składniki, które zapewniają długotrwały połysk i zdrowy wygląd. To szybko działający i profesjonalny kosmetyk. Działa odżywczo, a proteiny jedwabne przywracają nawilżenie i tworzą ochronny film. Włosy stają się mocniejsze i mniej podatne na uszkodzenia. Przedłuża trwałość koloru. Więcej o kuracji …..

Zabieg keratynowy odbudowujący z wykorzystaniem sauny

Kuracja regenerująca TAHE BOTANIC GOLD FINISHNG z aktywną keratyną i płynnym złotem.

Kosmetyki stosowane przy tej kuracji mają intensywne właściwości regeneracyjne, naprawcze, odżywcze oraz nawilżające. Zabieg jest szczególne polecany do pielęgnacji włosów rozjaśnionych oraz zniszczonych zabiegami chemicznymi. Stosując kosmetyki serii Tahe Gold włosy nabierają blasku, są elastyczne, dobrze nawilżone oraz zabezpieczone przed negatywnym wpływem warunków zewnętrznych. Więcej o kuracji ….