Zabieg keratynowy odbudowujący z wykorzystaniem pielęgnicy

Kuracja odbudowująca Dream Repair Artego.

Odbudowująca kuracja Dream Repair powstała z myślą o włosach zniszczonych i pozbawionych połysku. Dzięki niej są one wyraźnie gęstsze, łatwiej się rozczesują i są niezwykle przyjemne w dotyku. Kosmetyki zawierają keratynę, która zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Znajdują się w niej naturalne składniki, które zapewniają długotrwały połysk i zdrowy wygląd. To szybko działający i profesjonalny kosmetyk. Działa odżywczo, a proteiny jedwabne przywracają nawilżenie i tworzą ochronny film. Włosy stają się mocniejsze i mniej podatne na uszkodzenia. Przedłuża trwałość koloru.

Do przeprowadzenia zabiegu wykorzystywane są:

  • szampon oczyszczający – z keratyną Dream. Niezwykle skutecznie oddziałuje na włosy, delikatnie je myjąc i przywracając im zdrowy, naturalny wygląd. Umożliwia dogłębne oczyszczenie skóry po wszelkich innych preparatach i przygotowuje do kuracji odbudowującej. Posiada alkaliczne PH, które sprzyja rozchylaniu się łusek. W swoim składzie zawiera wiele dobroczynnych substancji – olejki roślinne, wasabi, cynamon i serycynę.
  • fluid obudowujący – skoncentrowana dawka gliceryny, protein jedwabiu, keratyny i olejków. Odżywia oraz regeneruje włókna włosów zarówno dogłębnie, jak i powierzchniowo. Włosy zyskują miękkość, połysk, a ich kolor jest intensywny i trwały. Kosmetyk z formułą wzmocnioną kwasem glioksalowym dodatkowo redukuje efekt puszenia się włosów. Lekka konsystencja pozwala na wykonanie prostego i jednocześnie skutecznego zabiegu odbudowującego strukturę włosa.
  • maska regenerująca – przeznaczona do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Naturalna kompozycja olejków eterycznych i serycyny pozwala na skuteczną regenerację oraz wygładzenie zewnętrznej struktury włosa. Dogłębne nawilżenie i jednoczesną ochronę zniszczonych włosów zapewniają najnowszej generacji silikony i naturalne proteiny jedwabiu. Gwarantuje zabezpieczenie koloru po koloryzacji i całkowite odżywienie włókien włosa.
  • preparat odbudowujący – nowoczesny kosmetyk fryzjerski do pielęgnacji włosów uszkodzonych i bez połysku, który wyróżnia się wyjątkową skutecznością i wszechstronnym działaniem. Nadaje włosom gładkość i miękkość oraz ułatwia rozczesywanie, otaczając je ochronnym filtrem. Posiada właściwości nawilżające, a dzięki zawartości keratyny ułatwia odbudowę poszczególnych włókien. Zawiera filtr UV, który ułatwia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem, a także wiele odżywczych substancji, m.in. serycynę i olejki roślinne.

Cennik

włosy krótkie60
włosy średnie70-90
włosy długie100-120

Inne zabiegi