Zabiegi keratynowe

Zabiegi prostujące

Keratynowe prostowanie włosów

Zabieg przeznaczony do niesfornych, kręconych , grubych i puszących się włosów. Nadaje się do farbowanych i rozjaśnianych włosów o niskich i średnich uszkodzeniach.
Skutecznie prostuje, odżywia i wzmacnia włosy, usuwa efekt puszenia się , nadaje połysk i wspomaga stylizację. Nie zawiera formaldehydu i jego pochodnych.

Nanoplastia

Kosmetyki stosowane do zabiegu zawierają złożoną formułę naturalnych kwasów i aminokwasów, która umożliwia prostowanie włosów o dowolnej złożoności. Mają przyjemny zapach świeżości i nadają się do pracy z nastolatkami i kobietami w każdym wieku.
Może być stosowana na włosy kolorowe i delikatne o średnim lub niskim uszkodzeniu. Kompozycja jest bardzo wygodna, bezpieczna i skuteczna. Nadaje włosom lśniącą gładkość i połysk.

Bioplastia

Stosowany zestaw kosmetyków do prostowania i wzmacniania przeznaczony do włosów falowanych, niesfornych i cienkich. Nadaje się do włosów farbowanych i rozjaśnianych o niskich, średnich i dużych uszkodzeniach.
Delikatnie i ostrożnie prostuje, odżywia i wzmacnia włosy, usuwa puszenie się, nadaje połysk i pomaga w stylizacji. Nie zawiera formaldehydu i jego pochodnych.


Zabiegi pielęgnujące

Botox

Skuteczne przywracanie prawidłowego odżywienia włosów dzięki głębszej penetracji składników aktywnych i ich zatrzymaniu w wewnętrznej strukturze włosa.
Rekonstruuje wszystkie rodzaje włosów. Wspomaga stylizację przez eliminowanie elektryzowania się włosów. Nadaje połysk i jędrność bez obciążania włosów. Przeznaczony również do włosów falowanych i kręconych bez zmiany ich kształtu.

Szampon prostujący

Do zabiegu wykorzystywany jest jednofazowy aminokwasowy szampon do prostowania włosów, który skutecznie i szybko wygładza loki, nadając włosom pożądany kształt i blask. Ułatwia czesanie i wzmacnianie innych kompozycji. Jest całkowicie bezpieczny i wygodny dla wszystkich rodzajów włosów. Zawiera naturalne składniki delikatnie wpływające na wewnętrzną strukturę włosów.

Cennik zabiegów BB ONE